Partnerzy

Monitor Burz –  Unikalna aplikacja pogodowa na Android oraz Windows Phone z galerią fotografii wykonanych przez użytkowników.

 

 

Storm Chasers Świętokrzyskie – Lokalna grupa pasjonatów informująca o zagrożeniach pogodowych mieszkańców woj. świętokrzyskiego, wydająca prognozy, ścigająca i dokumentująca niebezpieczne zdarzenia, oraz informująca mieszkańców o powstałych szkodach.

 

 


Obserwatorium Burzowe Lniska
– Prywatna, Pomorska inicjatywa meteorologiczna, mająca na celu informowanie o gwałtownych zjawiskach pogodowych na terenie województwa.

 

 

 

 

(do)Gonimy Burzę – Pierwsza Ekipa Pościgowa w barwach sieci, składająca się z dwóch pasjonatów meteorologii, którzy jak sami mówią – wiedzą, gdzie znajduje się granica bezpieczeństwa.

 

 

 

Typhoon Storm Chaser – Wrocławska ekipa pościgowa SOB w składzie jednoosobowym. Rower, choć wraz z niebieskim kaskiem stał się niejako symbolem ekipy, ze względów bezpieczeństwa dojeżdża tylko na stanowiska widokowe w przypadku odległych burz. Gdy nad miastem grzmi, koszulkę z logo TSC  można znaleźć na wieży matematycznej i na wrocławskich ulicach.

 

Meteo Pomorze – pomorska fundacja meteorologiczna. Główne cele to ostrzeganie i edukowanie mieszkańców województwa pomorskiego w zakresie zjawisk pogodowych. Codzienne prognozy, komentarze synoptyczne, ostrzeżenia i prognozy burzowe. W skład zarządu wchodzą nasi synoptycy i obserwatorzy.

 

Paweł Błaszkowski – Polski Łowca Burz – Podlaska Ekipa Pościgowa w barwach Sieci. Pierwsze w kraju małżeństwo które na poważnie zajęło się pościgiem i dokumentacją zjawisk meteorologicznych na terenie kraju. Paweł – kierowca, operator aparatów i kamer oraz Marta – pilotka podczas pościgu oraz operatorka kamer. Burze to nasza pasja. Nasze życie.